Znojmo: V ulici Marušky Kudeříkové dokončují chodníky. Komunikace se opravují i na dalších místech

18.11.2020 11:11 | Zprávy
autor: PV

V ulici Marušky Kudeříkové a části ulice Jindřicha Hořejšího ve Znojmě dokončují rekonstrukci chodníků a části veřejného osvětlení. Jedná se o první etapu prací v této lokalitě.

Znojmo: V ulici Marušky Kudeříkové dokončují chodníky. Komunikace se opravují i na dalších místech
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Následovat budou práce na nových chodnících Na Rejdišti a nakonec i ze strany ulice Vídeňská třída. Práce by měly být dokončeny do konce roku. Město tu investuje více než 3 100 000 korun.
Pokračují i další investice. Komunikace a chodníky se letos opravovaly na více místech ve Znojmě. Některé jsou již dokončené – rekonstrukce povrchu v ulicích Alšova a Mládeže, oprava komunikace v části ulice Pod Sv. Janem v Příměticích nebo oprava cesty ke koupaliště v Mramoticích. Jiné jsou stále v běhu.

Stále se pracuje v Načeraticích, kde budují nové chodníky kolem průtahu, který vede obcí a je ve vlastnictví kraje, a to na náklady města (cca 10 milionů korun). Hotovo tu má být ke konci roku.

Do konce listopadu dokončí své práce stavbaři v ulici Fejfalíkova, ulice bude mít nový povrch, chodníky a veřejné osvětlení. Náklady jsou tu 8 milionů korun, přičemž součástí rozpočtu je tu i rekonstrukce veřejného osvětlení a chodníku na jedné straně ulice Legionářská.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na charitu se vypilo 250 litrů vína, 50 litrů moštu a 6 litrů rumu

19:06 Přerov: Na charitu se vypilo 250 litrů vína, 50 litrů moštu a 6 litrů rumu

Rekordních 63 213 korun poputuje letos do spolku Alfa handicap díky tradičnímu dobročinnému prodeji …