Znojmo hledá vánoční stromy na náměstí

24.10.2019 10:04 | Zprávy
autor: PV

Město Znojmo hledá jehličnaté stromy, které budou zdobit Horní a Masarykovo náměstí v době adventu. Vhodné jsou smrky, jedle nebo stříbrné smrky, vysoký mezi 10 a 15 metry.

Znojmo hledá vánoční stromy na náměstí
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Radnice proto oslovuje občany Znojma nebo obcí v okolí (do 30 kilometrů vzdálených), kteří mají v úmyslu takové stromy kácet. Majitelům stromů odpadnou starosti s kácením, neboť kácení i odvoz stromu na vlastní náklady zajistí město ve spolupráci s Městskými lesy Znojmo. Jejich dar navíc přispěje vánoční atmosféře ve Znojmě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, pane Kolovratníku. Vy jste sice dali stopku zdražování dálničních známek, ale upřímně, přijde vám současná výše vzhledem k tomu, v jakém stavu dálnice máme adekvátní? A co mě zajímá ještě víc, proč si nemohu koupit známku na půl roku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český Těšín: Třetí informační panel už slouží cestujícím

22:41 Český Těšín: Třetí informační panel už slouží cestujícím

Máme novu zprávu pro všechny, kteří v Českém Těšíně využívají autobusovou dopravu.