ANO žaluje město Litoměřice kvůli radničnímu zpravodaji

03.04.2015 22:12 | Zprávy

VIDEO Město Litoměřice čelí žalobě kvůli údajnému neobjektivnímu podávání informací prostřednictvím Radničního zpravodaje. Spravedlnosti se u soudu domáhá hnutí ANO 2011, které v Litoměřicích vyhrálo říjnové volby, nakonec ale muselo zasednout v opozici.

ANO žaluje město Litoměřice kvůli radničnímu zpravodaji
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Právě vyjádření se k výsledkům voleb mělo být hlavním předmětem článku, který chtělo opoziční ANO v městském periodiku, vydávaném jednou za dva měsíce, opakovaně a pokaždé neúspěšně otisknout.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: litomerice.cz

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Trump chce mír, ne válku

9:15 Vích (SPD): Trump chce mír, ne válku

Napjatá schůzka mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho ukrajinským protějškem Volodymyre…