Aulická Jírovcová (KSČM): Pane Kučero, takhle byste o svém kraji a o zdravotnictví neměl hovořit

20.01.2016 11:51 | Zprávy
autor: PV

Projev na 39. schůzi Poslanecké sněmovny dne 20. 1. 2016

Aulická Jírovcová (KSČM): Pane Kučero, takhle byste o svém kraji a o zdravotnictví neměl hovořit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hana Aulická Jírovcová (KSČM)

Já děkuji za slovo, pane předsedající. Dovolte mi, abych vaším prostřednictvím reagovala na kolegu Kučeru. Samozřejmě asi bychom se měli prvotně bavit k tématu horního zákona a předložené pozměňující návrhy. Mě to velice mrzí, protože některé pozměňující návrhy, které předložil pan poslanec Kučera, i já podpořím, co se týká přerozdělení financí. Ale musím říct, že si dovolím poznámku k tomu, co tady zaznělo ke Krajské zdravotní a Ústeckému kraji.

Mě velice mrzí, že takhle hovoří právě poslanec, který je z Ústeckého kraje. Ale bohužel. Možná by bylo lepší, kdybyste chodil na pozvání hejtmana. Možná byste si lépe mohli pohovořit o tom, jak Krajská zdravotní funguje. Nehledě na to, že co se týče např. jedné z nemocnic - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, tak je jedna z nejlépe vybavených nemocnic v České republice. To znamená, nezlobte se na mě, ale takhle byste o svém kraji a o zdravotnictví neměl hovořit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

22:14 Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odvolání Martina Baxy (ODS) ze správní rady Pražské…