Bezecný (KDU-ČSL): Trvám si na svém

18.08.2016 17:20

V minulých dnech jsem vedl se svými příznivci i odpůrci zajímavou diskusi o roli USA a Ruska v současných válkách. Proč nemohu změnit své stanovisko.

Bezecný (KDU-ČSL): Trvám si na svém
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

V minulých dnech jsem byl osloven příznivci I odpůrci ve věci mé "příchylnosti" k USA a "přísnosti" k Rusku. Děkuji za všechny zajímavé názory, i dnešní článek na seznamu.cz mně však nutí k tomu, abych své názory uvedené v publikovaných článcích v žádném případě neměnil.

CITACE ze Seznam.cz : Ruské nálety v Sýrii zabily desítky lidí, polovina jsou civilisté

Série ruských náletů na severosyrské město Aleppo, které je částečně v držení povstalců, si v úterý vyžádala skoro tři desítky obětí, z nich více než polovinu tvoří civilisté. Podle agentury AP to uvedly syrské opoziční monitorovací skupiny. KONEC CITACE

Nebýt uvedené diskuse na stránkách PL, možná bych k překvapení svých kritiků tyto informace přešel bez výraznějšího povšimnutí. Ve válce proti zlu se stávají I špatné věci. Stejně jako dnes v Aleppu, určitě se staly I drive třeba v bývalé Jugoslávii, mnoho nevinných lidí se stává obětí ambiciozních her mocných nejrůznějšího ražení. Otázkou vždy je jaký smysl příslušné intervence mocností mají. O co usiluje Amerika, o co Rusko a o co třeba Saúdská Arábie v Jemenu. jaký cílový režim má být zaveden. A v jakém cílovém stavu bychom třeba my samy chtěli žít - v cílovém stavu nabízeném USA, nebo v tom, co nabízí Rusko, nebo v systemu hájeném Saúdskou Arábií? Můžeme si dosadit jakoukoliv další intervenční sílu. Na tuto otázku už si musí každý odpovědět sám. Já preferuji život nabízený euroatlantickou civilizací (s výhodami I nevýhodami) a od toho odvozuji I své názory a své preference. A take jsem připraven tento svůj život aktivně obhajovat. Moc bych si přál, aby tomu mohlo být vždy jen na stránkách veřejných sdělovacích prostředků.

Ing. Ivo Bezecný

  • KDU-ČSL
  • mimo zastupitelskou funkci
  • školství

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Maláčová navrhuje výrazné zvýšení rodičovského příspěvku

22:41 Ministryně Maláčová navrhuje výrazné zvýšení rodičovského příspěvku

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) navrhuje zvýšení rodičovského příspěvku na d…