Birke (ČSSD): Náchod stvrdil spolupráci s nemocnicí podpisem memoranda

04.03.2019 20:57 | Zprávy
autor: PV

Dnes po poledni v obřadní síni náchodské radnice podepsali starosta Náchoda Jan Birke a statutární ředitelka Oblastní nemocnice Náchod, a.s., Ing. Ivana Urešová, MBA Memorandum o porozumění a vzájemné spolupráci mezi městem a nemocnicí.

Birke (ČSSD): Náchod stvrdil spolupráci s nemocnicí podpisem memoranda
Foto: archiv starosty
Popisek: poslanec a starosta Náchoda Jan Birke (ČSSD)

Podpisu se zúčastnili také náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje pro oblast zdravotnictví Ing. Aleš Cabicar, místostarostka Ing. Pavla Maršíková, tajemnice MěÚ Náchod Mgr. Hana Mílová, za náchodskou nemocnici MUDr. Ladislav Tichý, náměstek pro léčebnou péči, Ing. Martin Kyntera, náměstek pro oblast personální oblast a Mgr. Renata Dušková, ombudsman.

„Náchodská nemocnice je nemocnicí okresního formátu. Současnou revitalizací připravujeme komfortní zázemí na dalších dvacet nebo třicet let, proto považuji za velmi důležité, aby se stala nedílnou součástí života ve městě," uvedl náměstek hejtmana Ing. Aleš Cabicar.

Memorandum je vyjádřením zájmu o spolupráci obou subjektů na zvýšení kvality poskytovaných služeb, zajištění personální stability a komfortu při poskytování zdravotní péče pro obyvatele města Náchoda a celého regionu.

„V podstatě svými podpisy stvrzujeme trvalý zájem na intenzivní spolupráci, kterou odstartovala samotná revitalizace nemocnice již v loňském roce. Jsme takřka v denním kontaktu s vedením nemocnice, co se týče řešení dopravní situace nebo řešení parkování, snažíme se efektivně koordinovat všechny kroky související s tak významnou výstavbou, která pozitivně ovlivní život obyvatel nejen v Náchodě," komentoval důvody podpisu memoranda starosta Jan Birke.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.