Bouzek (TOP 09): V Českých Budějovicích jsme součástí koalice

18.11.2018 10:14

TOP 09 bude v následujícím období součástí koalice v Českých Budějovicích. Na svém ustavujícím zasedání rozhodlo zastupitelstvo o novém složení rady města, ve které bude mít TOP 09 funkci náměstka primátora. Do voleb TOP 09 kandidovala pod názvem Společně pro Budějovice – Lidovci a TOP 09 na jedné kandidátce s KDU-ČSL a má s ní společný klub.

Bouzek (TOP 09): V Českých Budějovicích jsme součástí koalice
Foto: TOP 09
Popisek: Tomáš Bouzek
reklama

„Jsem rád, že budeme mít možnost podílet se na dalším směřování našeho města, a to spolu s tradičními partnery hnutí Občané pro Budějovice a STAN, se kterými tvoříme v krajském zastupitelstvu společný klub Pro jižní Čechy,“ říká lídr kandidátky Společně pro Budějovice a nově náměstek primátora Tomáš Bouzek (TOP 09).

V zastupitelstvu města má hnutí OPB, STAN – Čisté Budějovice a koalice KDU – TOP 09 celkem 15 zastupitelů. Jejich koaliční partner ANO získal 12 mandátů. Koalice tak bude mít pohodlnou většinu 27 hlasů.

„Mezi hlavní priority Společně pro Budějovice patří zlepšení komunikace města s občany, moderní a chytré město, které přiláká mladé lidi, a zlepšení mobility, aby měli občané možnost pohybu ve městě i mimo něj. Jsem přesvědčený, že budeme mít dostatek prostoru k prosazení našeho volebního programu,“ říká předseda krajské TOP 09 Tomáš Bouzek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: To by se hejtman nesměl utrhnout z řetězu

12:31 Senátor Valenta: To by se hejtman nesměl utrhnout z řetězu

Komentář na facebookovém profilu k prosazování výstavby nové nemocnice ve Zlíně