ČSSD: Korupce a mafie ve vládních stranách ničí šanci na zvládnutí energetické krize a předsednictví EU

22.06.2022 12:18 | Zprávy

Vláda musí řešit největší bezpečnostní a sociální krizi, jakou ČR kdy zažila.

ČSSD: Korupce a mafie ve vládních stranách ničí šanci na zvládnutí energetické krize a předsednictví EU
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD

Má obrovskou příležitost a odpovědnost v rámci předsednictví EU. Musí zajistit dostupné energie, teplo a stabilizaci cen základních potravin. 

Místo toho řeší korupci, mafiánské praktiky a organizovaný zločin v blízkosti svých členů.

Vláda neplní svou roli a nemůže vést Evropu, pokud se neočistí. Zejména v době předsednictví nemohou být jejími členy lidé, kteří jsou spojeni s pražskou mafiánskou chobotnicí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Korupce

Co jste udělali pro potlačení korupce, když jste byli ve vládě? A je podle vás bitcoinová kauza korupční kauzou? Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

9:15 Vích (SPD): Fialovo zadlužení má bránit další vládě něco měnit

Rozhazovačné nakládání s veřejnými financemi, pokud jde o posílání peněz do zahraničí nebo o nekontr…