Exner (STAN): Obviňovat ministra vnitra je hanebný politický hyenismus

25.06.2024 14:06 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politickým následkům střelby na FF UK.

Exner (STAN): Obviňovat ministra vnitra je hanebný politický hyenismus
Foto: STAN
Popisek: Martin Exner

Obviňovat ministra vnitra, policejního prezidenta a pražského policejního ředitele ze smrti obětí na FF UK je hanebný politický hyenismus. Vrahem byl jen a pouze pachatel.

Je snadné říkat, že policie měla prohledat budovu na Palachově náměstí, když už víme, že tam pachatel byl. Po bitvě je každý generál. Pachatel mohl být a začít střílet kdekoliv. Zbraně si mohl připravit kdekoliv na záchodech, v kterékoliv restauraci a střílet na Staroměstském náměstí, v obchodním domě Kotva, v McDonaldu, v metru, kdekoliv. Úplně kdekoliv, ani nemusel jet do Prahy. Navíc Filozofická fakulta má v Praze několik budov.

Jak dlouho by trvalo prohledat nebo vyklidit obrovskou budovu s mnoha desítkami místností a 700 lidmi na Palachově náměstí? Kolik by k tomu bylo potřeba policistů? A co kdyby mezitím vystřílel McDonald v Kaprově?

Hnutí ANO ta trapnost nestačila, tak ještě svolalo mimořádnou schůzi sněmovny a chce zřídit nesmyslnou vyšetřovací komisi. Přitom od policie, od GIBS a od státní zástupkyně už víme, co se dělo minutu po minutě. Cílem hnutí ANO je zdržovat práci sněmovny, zasévat nedůvěru v policii a ve státní instituce a rozeštvávat společnost. A bohužel si neuvědomují, že jsou také součást státu a že se to jednou obrátí i proti nim.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Nina Nováková byl položen dotaz

Prosím o vysvětlení

Četl jsem tento (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Novakova-KDU-CSL-Plevel-v-ceskem-pravnim-radu-aneb-Lex-Schwarzenberg-757872) článek na PL a vůbec nechápu, o čem je řeč? Hned v prvním odstavci se píše o nějakých normách z dob socialismu, které stále platí a kvůli kterým z n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Exnere, to není hyenismus, půl roku mlčet k takové tragédii?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusedvd99 , 25.06.2024 15:03:41
Už ať jste v propadlišti dějin!

|  10 |  0

Další články z rubriky

Farský (STAN): Program Ursuly von der Leyen na dalších pět let

21:03 Farský (STAN): Program Ursuly von der Leyen na dalších pět let

Informace na svém veřejném facebookovém profilu o programu předsedkyně Evropské komise Ursuly von de…