Jde jenom o zmapování zatím naprosto neprobádané, ale především právně neošetřené oblasti. A to je, nebo spíše by mohl být zvláště v České republice v nejbližších měsících velký problém. Tak velký problém, že by nám mohl přerůst přes hlavu.
I když je třeba konstatovat, že to není rozhodně problém nový a že jsem o něm již psal. Tento problém se odvíjí již od geniálních konstrukcí Járy Cimrmana. Tento český genius tvůrčím způsobem zasáhl takřka do všech oblastí života společnosti a do všech vědních i průmyslových oborů. Při svém bádání procházel i problematiku hornictví, které je tradičním průmyslovým oborem v celé severní části Rakousko – Uherské monarchie. Jelikož Jára předjímal i energetické problémy a byl v podstatě prvním předsedou strany Zelených, pokusil se o snížení energetické spotřeby při dopravě horníků do a z dolu. Místo pohonu fáracích klecí motory navrhl jejich pohon živou váhou horníků. Na to si jistě vzpomenete. Při tomto návrhu se mu však hromadili horníci v dole. Tento negativní jev byl nazván CEHH (Cimrmanovým efektem hromadění horníků). Bylo by mylné se domnívat, že tento efekt odumřel s Cimrmanem. Na začátku 21. století totiž prokazuje jeho genialitu.
Naše exkurze začíná v Itálii, výrazně religiózní zemí, kde sice vládl premiér Berlusconi, který vyznával spíše antické boha Bakcha a ke svým hrátkám zval také české politiky jako byl Topolánek. Na něho působilo italské slunce a moře tak výrazně, že se zapsal do análů nejen politických. Přesto to je ale země, kde rozvod není běžnou věcí a kde homosexuálové dodnes bojují o svoje právo na sňatek.
V posledních letech je Itálie, kvůli své zeměpisné dostupnosti jedním z nejvyhledávanějších cílů přivandrovalců. Je tedy logické, že s jejich vzrůstajícím počtem rostou i jejich požadavky na zacházení s nimi ze strany nedobrovolně hostitelské země. Zcela správně a logicky si odůvodnili, když mohou homosexuálové žádat právo na sňatek, proč by nemohli muslimové žádat právo na mnohoženství.
Homosexuálů je v České republice, zvláště v showbyznysu jak nastláno. Přestože nás ministr vnitra a minstr financí přesvědčují, že by se počet muslimů v naší zemi dal spočítat na prstech jedné ruky, každodenní zkušenost je trochu jiná.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV