Gregorová (Piráti) rozdává valentýnské „kondomy za konsent“

14.02.2023 16:21 | Tisková zpráva
autor: PV

Pirátská europoslankyně Markéta Gregorová na sv. Valentýna vyzvala k podpoře organizací, které se zabývají otázkou sexuálního a genderově podmíněného násilí. Rozdává provokativní růžové kondomy, „určené ke konsenzuálnímu sexu“.

Gregorová (Piráti) rozdává valentýnské „kondomy za konsent“
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Markéta Gregorová (Piráti) v pořadu Partie.

Europoslankyně Markéta Gregorová se rozhodla využít svátek sv. Valentýna, ale i současné kauzy, k osvětě v oblasti sexuálního a genderově podmíněného násilí. Vyzvala k podpoře organizací, které se tématy zabývají, a začala rozdávat kondomy s odkazem na provokativní transparent, s nápisem „Určené ke konsenzuálnímu sexu“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nedvěd (SOCDEM): Báječná léta s Fialou? Jak pro koho

20:03 Nedvěd (SOCDEM): Báječná léta s Fialou? Jak pro koho

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vývoji České republiky za vlády premiéra Fialy