Holešov: Ve městě se bude točit celovečerní film

27.10.2019 21:10

Už na konci měsíce října si město Holešov zahraje v rodinném dramatu s pracovním názvem Erhart. Jedná se o celovečerní debut režiséra Jana Březiny, za kameru se postaví Jan Skriečka.

Holešov: Ve městě se bude točit celovečerní film
Foto: wikipedia
Popisek: Holešov.
reklama

Diváka bude čekat příběh o konfrontova´ni´ sti´nů minulosti, vyrovna´va´ni´ se s mora´lni´m odkazem 90. let a střetu příčetnosti s temnotou iracionality.

Tvůrci si pro natáčení vyhlídli krásná zákoutí Smetanových sadů, točit se bude také v knihovně, na městském úřadě, na Náměstí Svobody, na nádraží nebo v Hospodě u Cabiša. Již koncem tohoto týdne tedy bude možné zaregistrovat v těchto místech neobvyklý pohyb štábu se svým vybavením. Dalšími místy, kde bude probíhat natáčení, jsou například Napajedla nebo Psychiatrická nemocnice Kroměříž. V hlavních rolích se představí Filip Březina, Lucie Ducháčková, Elizaveta Maximová, Přemysl Bureš a Petra Jungmanová. Distribuce filmu je plánována na podzim příštího roku. Film vzniká ve spolupráci se zlínskou IS produkcí. Filmaři si Holešov pro natáčení vybrali na základě doporučení regionální filmové kanceláře Zlín Film Office, která s městem spolupracuje prostřednictvím projektu Filmová obec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolóra): Kde jsi 18 let byla, Česká televize?

20:41 Štěpánek (Trikolóra): Kde jsi 18 let byla, Česká televize?

Vzpomínáte si, jak to bylo před 18 lety, když poslanecká sněmovna hlasovala o odvolání Rady pro rozh…