Kavij (KSČM): Nápis na Koterovské vyhlídce v Plzni přesně vystihuje stav ČR

27.10.2023 4:31 | Komentář

„Píše se rok 2023. Republice vládne Fialova pětikoalice. Rapidně se zhoršuje život obyčejných lidí, ceny všeho vylétly strmě nahoru. Je druhý rok války mezi Ruskem a Ukrajinou, podporovanou EU, NATO a Amerikou. Celkově je tendence elit zmanipulovat lidi k svému prospěchu. Lež jako způsob života nahradila pravdu. Nezapomeňte, zrodili jste se ke svobodě.“

Kavij (KSČM): Nápis na Koterovské vyhlídce v Plzni přesně vystihuje stav ČR
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

To  jsou slova, zveřejněná na kovové tabuli, jež je součástí před pár dny instalovaného monumentu, tyčícího se na Koterovské vyhlídce v Plzni (ZDE či ZDE). Zatímco normální občané berou uvedený text  především jako vyjádření, konstatování současného stavu naší společnosti, pro tamní média a pro představitele  stran vládnoucí politické reprezentace představuje sdílení pořádný šok. Není tak divu, že v titulku článku Plzeňské drbny, informujícím o této „kauze“, je uvedeno: „Dezopomník na oblíbené vyhlídce hnul lidem žlučí“ nebo „sochu anděla doprovází prapodivné texty o NATO a EU“.

Překvapením není proto ani superrychlý zásah příslušného plzeňského obvodu, na základě kterého do konce týdne dojde k odstranění nejen „doprovodného textu“, ale i k úpravě textu s „mecenáši“. V době, kdy je každodenně praktikována cenzura slova a přibývá občanů, kteří jsou soudně perzekuovaní za své, pro vládní lůzu nepohodlné názory, nejsou tedy rychlá protiopatření žádným překvapením.

I na tomto, zatím posledním případu je zřejmé, že král je nahý. Odstraněním nápisu dojde pouze k odstranění pravdy, dojde jen k morálnímu hyenismu současné vládní moci, kdy pár neschopných si vládne pro sebe a vyvolené, aniž by je zajímal národ, a za dva roky dokázal zničit ČR. Celá „kauza“ je tak dalším malým dárečkem v době, kdy si připomínáme 105. výročí vzniku Československa.

Zkusme na závěr brát celý případ i z pozitivnější stránky. Kdo ví, zda současný vládní mafiánský režim „neudělá“ z uvedeného místa místo pro současný disident, upozorňující na současnou vládní totalitu, která svým diletantstvím a zaprodaností Západu přivádí stále více občanů do chudoby a beznadějné situace, a navíc svojí krvežíznivostí zatahuje ČR do další eskalace světového válečného napětí.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Jiří Horák, Ph.D. byl položen dotaz

Myslíte, že chce Rusko mír?

Jak hodnotíte podmínky, které si Rusko stanovuje pro ukončení války? Přijde vám ztráta území a zákaz vstoupit do NATO jako adekvátní podmínka? Mně teda moc ne a kladu si otázku, zda to Rusko nepožaduje záměrně, aby to vypadalo, že se dohodnout, ale vlastně vůbec nechce. Co myslíte? A věříte, že je r...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Další protiústavní návrh - okradení důchodců v penzijním spoření

8:40 Vích (SPD): Další protiústavní návrh - okradení důchodců v penzijním spoření

Senioři jsou už dlouho cílem opatření vlády Petra Fialy, která se jim dokonce po několikáté snaží zh…