Klasnová: Věci veřejné podpořily slabozraké ladiče

20.01.2014 12:16 | Zprávy

Kateřina Klasnová, jako zastupitelka VV v Praze 1, předala včera ředitelce Konzervatoře Jana Deyla a Střední školy pro zrakově postižené výtěžek z vánočního koncertu VV.

Klasnová: Věci veřejné podpořily slabozraké ladiče
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Klasnová

"Od návštěvníků svatoštěpánského koncertu jsme na dobrovolném vstupném vybrali přes šest tisíc korun, dle domluvy jsou určeny na rozvoj ladičského oboru pro slabozraké studenty," uvedla Klasnová.

Ředitelka školy Naděžda Ostřanská přijala včera Klasnovou ve své kanceláři. "V prostorách Deylovy školy jsem prvně a je to tu nádherné," nadchla se Klasnová. Tím spíše, když jí ředitelka Ostřanská ukázala i tamější koncertní sál a nabídla spolupráci. "Moc ráda na koncert zdejších studentů v budoucnu pozvu například seniory z Prahy 1," uvedla zastupitelka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Veciverejne.cz

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Vích (SPD) Bydlení musí být zajištěno pro občany ČR. Prioritně

9:15 Vích (SPD): Vích (SPD) Bydlení musí být zajištěno pro občany ČR. Prioritně

Nemáte kde bydlet? Tak to vás volba SPOLU, STAN či Pirátů nezachrání. Ti už předvedli, co neumí.