Kobza (SPD): Co dál s tureckou smlouvou o migraci?

17.07.2016 12:32 | Zprávy
autor: PV

Události v Turecku ukázaly jednoznačně, jak vzdálené jsou turecké reálie evropské demokracii.

Kobza (SPD): Co dál s tureckou smlouvou o migraci?
Foto: Archiv JK
Popisek: Jiří Kobza

Namísto demokratické, sekulární společnosti, jak je celé Evropě bezostyšně nalháváno Merkelovou a celým aparátem Evropské komise a podřízenými masmedii, vidíme středověký krutý chalifát, kde opozice je lynčována na ulicích, soudci jsou hromadně propouštěni po tisících a reptající generalita odstavena či pozavírána. Takže kde je turecká důvěryhodnost a spolehlivost v ochraně Evropy proti migrantům? Já bych věděl... Kde jsou evropští ochránci lidských práv? Kolik NGO pracuje v Turecku? Kde jsou naši stateční exponenti ukrajinského majdanu? Ví to někdo?

Co bude teď se slavnou smlouvou EU o miliardách eur Turecku a bezvízovém importu Turků (resp.osob s tureckými pasy) do Evropy? Ponese vedení Evropské komise politickou zodpovědnost za tuto neskutečně diletantskou blamáž a (už aby to bylo) konečně odstoupí?

Ponese snad vláda ČR, která tuto sebevražednou až zločinnou smlouvu podporovala, také svůj díl zodpovědnosti a odstoupí?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

13:12 Mašek (ANO): Kolář nikde nebyl, nikam nejezdí, jen prezidentovi vyřizuje SMS komunikaci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Petru Kolářovi na Pražském hradě.