Králíček (ANO): Lavina politických tweetů projevujících soustrast obětem. Jenže to nestačí

17.02.2025 21:01 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k útoku migranta v Rakousku.

Králíček (ANO): Lavina politických tweetů projevujících soustrast obětem. Jenže to nestačí
Foto: Archiv VÚA - VHA Praha
Popisek: Poslanec ANO Robert Králíček

Evropa se předevčírem vysmála projevu JD Vance, který v Mnichově varoval, že než začne EU řešit vnější hrozby, musí se vypořádat s těmi vnitřními. Výslovně přitom zmiňoval ohrožení svobody slova a nezvládnutou migraci. Jeho řeč přišla jen den poté, co v Mnichově azylant najel do davu odborářů a jejich dětí. Evropští politici se pohoršovali nad tím, že si americká administrativa dovolí udělovat Evropě rady. Pouhý den po jeho projevu přichází další útok, kdy syrský migrant v rakouském Villachu ubodal 14letého mladíka a další zranil. Co přijde dál, víme. Lavina politických tweetů projevujících soustrast obětem. Jenže to nestačí. Je třeba začít jednat! Uzavřít evropské hranice, chránit je a okamžitě deportovat všechny, kdo vstoupili na území EU nelegálně! Jako bezpečnostní garant hnutí ANO mohu zaručit, že budeme po volbách razit politiku nulové tolerance k nelegální migraci a odmítneme plnění migračního paktu, který za ČR podepsal ministr vnitra Rakušan.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.