Kubis (ANO): Nenávist nikdy nic dobrého nepřinesla

12.11.2020 13:29 | Zprávy
autor: PV

Otevřený dopis hejtmana Karlovarského kraje zvoleným zastupitelům demokratických hnutí

Kubis (ANO): Nenávist nikdy nic dobrého nepřinesla
Foto: Facebook
Popisek: Petr Kubis

Šance pro náš kraj

40 dní. Už 40 dní uběhlo od voleb. Už 40 dní sledujeme marnou snahu Petra Kulhánka a jeho 4-koalice pod značkou STAN, za kterou kandidoval, jak se spolu s Piráty snaží obejít vítěze voleb a postavit “Koalici nenávisti” proti hnutí ANO. Do dnešního dne bezvýsledně. Nic jiného než nenávist k ANO tyto strany nespojuje.

Z mediálních výstupů 8 politických uskupení kolem Petra Kulhánka a koalice ODS+KDU-ČSL je navíc každý zmatený. Koalice ODS+KDU-ČSL po pozastavení jednání s námi jasně Kulhánkovi říká, že je ochotna jednat, pokud bude mít odpovídající postavení v koalici se STAN s hejtmanem a dvěma radními. Pak je pro ně možné vůbec se o vyjednávání koalice bavit. Petr Kulhánek se usmívá do fotoaparátů, říká, jak se vše daří a už brzy bude mít koalici. Jedním dechem dodává, že hejtmana a dva radní ODS+KDU-ČSL nedostane. Tečka. Občané Karlovarského kraje jsou zmateni a nechápou co se děje.

Hnutí ANO volil před 40 dny v Karlovarském kraji každý čtvrtý. Po čtyřech letech v čele kraje jí občané poctili ještě větší důvěrou než v minulých volbách. Potvrdili tak, že si váží práce ANO, kterou spolu s dalšími politickými subjekty poslední čtyři roky odvedlo. Řada politiků, kteří s námi na rozvoji kraje pracovali, jsou dnes znovu zvolení a mohou s námi dál pokračovat v práci pro náš kraj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Musílek (CzP): Demokracie je v naší zemi ve vážném ohrožení

7:16 Musílek (CzP): Demokracie je v naší zemi ve vážném ohrožení

Náhlý boj o prezidentské pravomoci je pouze pokusem o využití momentálního rozložení sil po volbách …