Liberec: Hasiči z deseti jednotek likvidovali požár v čistírně odpadních vod

20.07.2022 21:10 | Tisková zpráva

V pátek 8. 7. 2022 po 18. hodině byly Krajským operačním střediskem Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje povolány jednotky požární ohrany města Liberec k likvidaci požáru v areálu čistírny odpadních vod v Liberci.

Liberec: Hasiči z deseti jednotek likvidovali požár v čistírně odpadních vod
Foto: liberec.cz
Popisek: Detail liberecké radnice při západu slunce

Vzhledem k rozsahu a velikosti požáru byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. Operační důstojník na místo postupně povolal celkem 5 městských jednotek, a to JPO Machnín, Růžodol I, Krásná Studánka, Vratislavice n/N a Karlinky. Dále se zásahu účastnily i jednotky PO města Chrastava a Stráže n/N. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Koudelka (Trikolora): Konec 2. světové války v Evropě byl 9. května 1945

8:05 Koudelka (Trikolora): Konec 2. světové války v Evropě byl 9. května 1945

Na základě zákona ze 7. 5. 1946 se konec války u nás slavil 9. května až do roku 1991, kdy na návrh …