Mach (Svobodní): Napneme teď společně všechny síly

23.01.2017 10:12 | Zprávy

Europoslanec a zakladatel Svobodných Petr Mach byl v tajném internetovém hlasování znovu zvolen předsedou Svobodných. Měl celkem 2 protikandidáty (Martina Pánka a Irenu Steinhauserovou), nad kterými zvítězil výraznou převahou hlasů (dohromady získali oba zhruba polovinu hlasů, které získal P. Mach).

Mach (Svobodní): Napneme teď společně všechny síly
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý europoslanec Petr Mach (Trikolóra)

Zde je prohlášení Petra Macha těsně po oznámení výsledků volby:

Děkuji členům Svobodných, že mě zvolili předsedou strany pro období do příštích voleb. Jsem rád, že členové volbou dali jasně najevo, že chtějí, aby Svobodní ve volbách prosazovali obě svá důležitá témata – jak vizi liberálního státu s nízkými daněmi, tak vizi suverénní České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Rozhovor, který se nekonal

8:05 Laudát (KAN): Rozhovor, který se nekonal

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k úmrtí kardinála Dominika Duky