Mašek (ANO): A tohle nás řídí… Bůh s námi a vše zlé pryč

17.04.2023 16:03 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nedělní demonstraci.

Mašek (ANO): A tohle nás řídí… Bůh s námi a vše zlé pryč
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny,

desítky demonstrantů přespaly před úřadem vlády. Jako upřímně, máte můj obdiv. Já už na takovéto akce nemám věk, ale je moc dobře, že je ještě pár mladších lidí, co si stojí za svým.

A už to zase jede na sociálních sítích. Poflakování se před úřadem vlády Vás z té Vaší bídy nedostane. Jasně že ne, ale co mají dělat, když s nimi nikdo nekomunikuje?

Fiala odletí řešit cosi do Asie na deset dní.

Stanjura se schová na ministerstvu financí, kde už nikdo netuší, co platí a co ne, co je a co není "analytický materiál" apod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Můžu se zeptat na to, jaká ministryně to byla?

Nevím, co je to ta Eurodžungle, proč to nezveřejníte rovnou, když o tom píšete? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Ondrej-Dostal-Ph-D-LL-M-156529/clanek/Pri-statni-hymne-si-natacela-videa-na-mobil-142504

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Rakušan: Budoucí koalice zahajuje vládnutí porušením základního ústavního principu

16:14 Ministr Rakušan: Budoucí koalice zahajuje vládnutí porušením základního ústavního principu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k údajnému dodatku koaliční smlouvy, kde se poslanci …