Ministr Babiš: Tenhle rok je klíčový

09.01.2017 13:36 | Zprávy

O svých plánech píše vicepremiér a šéf hnutí ANO:

Ministr Babiš: Tenhle rok je klíčový
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

Neustále poslouchám, že letošní rok bude přelomový, že ANO vyhraje volby a já budu premiérem. Upřímně těmhle predikcím moc nevěřím, protože být papírovým favoritem se nevyplácí a není to výhodná výchozí pozice. Když se o někom mluví jako o jasném favoritovi, nakonec všechno dopadne úplně jinak. Jsem přesvědčen, že některé průzkumy naši pozici přeceňují. Podle některých komentátorů je systém oligarchů a tradičních politiků značně nervózní z toho, že ve volbách uspějeme. Udělají všechno pro to, abychom skončili v opozici.

Je skvělé, že jsme v posledních volbách uspěli, ale žádné vítězství není jisté jen proto, že nám voliči dali hlas minule. Znovu se proto popereme o jejich přízeň. Do letošních voleb půjdeme lépe připraveni než do těch minulých, kdy jsme byli ještě naivní. Poučili jsme se, ale víme, na co si dát pozor a jak lépe vyjednat koaliční spolupráci a nenechat se obejít. Voličům nabídneme jasný a srozumitelný program.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kateřina​ Stojanová byl položen dotaz

Vazby

V politice má vazby na podnikatele a miliardáře kde kdo. Asi jim nezabráníte, nebo vás napadá jak? Nebylo by ale možné, aby ty vazby byli politici povinni třeba uveřejňovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffmannová (Piráti): Nechci, aby se děti používaly jako štít v boji o dotace

4:29 Hoffmannová (Piráti): Nechci, aby se děti používaly jako štít v boji o dotace

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dotacím ve sportu.