Ministr Rakušan: Organizátoři demonstrace? Nenávist a lež nejsou nosný politický program

17.04.2023 12:04 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke včerejší demonstraci na Václavském náměstí.

Ministr Rakušan: Organizátoři demonstrace? Nenávist a lež nejsou nosný politický program
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Vít Rakušan

Právo demonstrovat nikdy nikomu upírat nebudu. Organizátoři dnešní demonstrace ale jen zneužívají obav lidí k vlastnímu politickému i ekonomickému prospěchu. Realistická řešení problémů lidí nenabízejí. Nenávist a lež nejsou nosný politický program.

Žijeme v bezpečném, demokratickém právním státu. Máme bezplatné zdravotnictví a školství, kvalitní veřejnou dopravu, spolehlivý sociální systém. A jsme připraveni udržet pro lidi v naší zemi důstojnou životní úroveň bez toho, abychom zradili spojence i vlastní hodnoty. Děkuji Policie České republiky za profesionální práci při dohledu nad průběhem akce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

jak to zpíval kryl ? : vrah o morálce káže ?, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusetarik123 , 17.04.2023 12:31:19

|  10 |  0

Další články z rubriky

Vích (SPD) Kauzy Bitcoin a Dozimetr jako symbol selhání současné vlády

9:04 Vích (SPD) Kauzy Bitcoin a Dozimetr jako symbol selhání současné vlády

Když před volbami koalice SPOLU slibovala „slušnou politiku“ a „transparentnost“, voliči možná ještě…