Okamura (SPD): Kriminalita Ukrajinců v ČR prudce stoupá

24.06.2025 8:02 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Ukrajincům v ČR.

Okamura (SPD): Kriminalita Ukrajinců v ČR prudce stoupá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hnutí SPD představilo lídry všech krajských kandidátek

Kriminalita Ukrajinců v ČR prudce stoupá kvůli proimigrační politice Fialovy vlády a ministra vnitra Rakušana. Například včera v Plzni krátce před půl třetí ráno byla hlídka městské policie vyslána k dalšímu oznámení o rušení nočního klidu. Opilý teprve osmnáctiletý Ukrajinec při kontrole levou rukou naznačil dobře známý hitlerovský knírek a pravou rukou začal na strážníky hajlovat. Co si to tady dovoluje?

Pakliže bude SPD po volbách ve vládě, prosadíme zákon “jednou a dost”, aby bylo všem cizincům, kteří spáchají v ČR trestný čin nebo páchají přestupky, automaticky ukončeno povolení k pobytu v ČR. Zároveň provedeme revizi všech povolení k pobytu Ukrajinců v ČR, aby zůstali pouze ti, kteří pracují na pojištěném pracovním místě, na které není prokazatelně k dispozici český občan. Všem ostatním ukončíme povolení k pobytu a ukončíme všem cizincům vyplácení dávek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

Myslíte, že je senát užitečný? V čem?

Ve svém článku ho chválíte, ale co vím, Babiš je pro zrušení senátu. Vy jste pro nebo proti? A sám vyzdvihujete jen anonymně několik členů a já už si dlouho říkám, zda je vůbec nutné, aby měla sněmovna a senát vůbec tolik členů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pokorná Jermanová (ANO): Tento způsob zpracování se mi zdá poněkud nešťastný

7:17 Pokorná Jermanová (ANO): Tento způsob zpracování se mi zdá poněkud nešťastný

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu rozpočtu Evropské unie