Okamura (SPD): Německo i západní Evropa se islamizují

09.12.2019 17:37 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k islamizaci Evropy

Okamura (SPD): Německo i západní Evropa se islamizují
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Sluníčkáři tvrdí, že u nás islámský terorismus nehrozí a že tu muslimští imigranti nejsou. Pak se ale ptám, proč v Praze na Václavském náměstí a náměstí Republiky bylo v souvislosti s adventem instalováno 65 bezpečnostních betonových bloků. Další jsou již trvale na Staroměstském náměstí… A na vánočních trzích v Brně jsou betonové protiteroristické zátarasy také. Tvrzení sluníčkářů nedává logiku. My v naší zemi nechceme islám, protože se nechceme bát jako v západní Evropě, že nás někdo zajede náklaďákem, pobodá, zastřelí či vyhodí do vzduchu. Kdyby muslimští imigranti v Evropě nebyli, nemusely by se stavět betonové zábrany, které hyzdí naše města, a nemuseli bychom se bát o své bezpečí.

Německo i západní Evropa se islamizují. Vznikají tam imigrantské no-go zóny a ghetta, kam se mnohdy ani policisté neodváží jít. Původní Evropané jsou vražděni a přepadávání imigranty. Lidé se bojí, zda nedojde k dalšímu teroristickému útoku. Karel Schwarzenberg či muslimský starosta Londýna říkají, že si na teroristické útoky musíme zvykat jako na normální součást našich životů. My si na to nechceme zvykat! Nechceme, abychom se báli vyjít na ulici, na letiště či do metra s obavou, že nás muslimský terorista zastřelí, pobodá, vyhodí do vzduchu či přejede autem!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Rozšíření EU a NATO – Ukrajina

Odmítáte přijetí Ukrajiny do EU a NATO teď nebo navždy (třeba za 10 let)? Nemyslíte, že by měla dostat šanci jako jiní i my se do institucí zapojit? Samozřejmě když proto splní podmínky

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Rozpočet je úplný, pravdivý, realistický a nepředstírá nižší deficit

18:09 Ministryně Schillerová: Rozpočet je úplný, pravdivý, realistický a nepředstírá nižší deficit

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. března 2026 k návrhu státního rozpočtu