Plamínková (STAN): Rada rozhodla o provozovatelích dvou sběrných dvorů

18.11.2016 10:40

Rada hlavního města Prahy rozhodla o uzavření smluv s provozovateli dvou sběrných dvorů. Provozovatelem sběrného dvora hl. m. Prahy v ulici Voctářova v Praze 8 se na období od 1. ledna 2017 do 31. prosince 2018 stane společnost IPODEC-Čisté město za nabídkovou cenu 10 030 700 Kč bez DPH, Sběrný dvůr hl. m. Prahy v ulici Podnikatelská v Praze 21 bude ve stejném období spravovat společnost VS-EKOPRAG za nabídkovou cenu 3 694 020 Kč bez DPH.

Plamínková (STAN): Rada rozhodla o provozovatelích dvou sběrných dvorů
Foto: STAN
Popisek: Jana Plamínková
reklama

Sběrné dvory hl. m. Prahy patří mezi stěžejní součásti komplexního systému nakládání s komunálním odpadem v hl. m. Praze. V roce 2015 bylo na území města provozováno celkem 20 sběrných dvorů, vybralo se zde 70 260 t komunálních odpadů a sběrné dvory navštívilo 350 556 občanů hlavního města. Tři sběrné dvory vybudovalo hlavní město Praha – jedná se o sběrné dvory Zakrytá (MČ Praha 4), Voctářova (MČ Praha 8) a Podnikatelská (MČ Praha 21).

„Schválením smluv s provozovateli dvou sběrných dvorů bude plynule zajištěn odběr komunálního odpadu pro obyvatele v městské části Prahy 8 ve Voctářově ulici a v Praze 21 na ulici Podnikatelská. U obou sběrných dvorů dojde k prodloužení o dva roky,“ dodala radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Ministerstvo obrany je pouhá „slibotechna“

8:39 Vích (SPD): Ministerstvo obrany je pouhá „slibotechna“

Armáda poptává 210 pásových bojových vozidel pěchoty v osmi modifikacích. Má to stát 52 miliard Kč. …