Praha je naše! Úsvit s BPI demonstrují proti Merkelové po celém městě

24.08.2016 19:13

Úsvit s Blokem proti islamizaci svolávají na čtvrtek do hlavního města celou sérii demonstrací při příležitosti návštěvy spolkové kancléřky Angely Merkelové. Odmítáme její plány na přerozdělovací kvóty, politiku otevřených dveří pro imigranty i její útoky na suverenitu členských zemí EU.

Praha je naše! Úsvit s BPI demonstrují proti Merkelové po celém městě
Foto: Úsvit-NK.
Popisek: Úsvit-NK.

„Merkelová se dnes svými názory řadí po bok levicových extrémistů. Ještě horší ale je, že své postoje vyváží do ostatních zemí a implementuje v rámci EU. Neschopnost Evropy uzavřít hranice a ochránit občany před islamizací je především její odpovědnost. Chceme jí jasně ukázat, že Praha je naše české město a že zde Merkelovou ani její aktivity nechceme. To, že jím sem premiér Sobotka pozval, je vyslovená provokace,“ řekl ke čtvrtečním akcím předseda strany Miroslav Lidinský.

Proti-Merkelovské demonstrace proběhnou v Praze na několika místech a budou kopírovat její pražský program. Dopoledne zahájíme naše akce před Úřadem vlády, kde přineseme premiérovi k podpisu celoevropskou petici Pevnosti Evropa proti imigrační politice EU a kvótám. Reagujeme tak na názorové vývrtky premiéra Sobotky k problematice imigrace a budeme požadovat, aby je svým podpisem stvrdil.

Český oktoberfest aneb českým pivem a bavorskou klobásou proti islamizaci

K mediálním spekulacím, kdo bude demonstrovat před ČVUT, sdělujeme, že toto místo má rezervováno BPI a je jediným subjektem, který zde ve čtvrtek může vyjádřit svůj názor. Chceme také upozornit, že v rámci organizačních opatření nebudeme moci na tomto místě tolerovat případné další akce.

Od 17 hodin se demonstrace přesune na Prašný most k Pražskému hradu, kam kancléřka přijede za českým prezidentem Zemanem. Poslední akce se uskuteční od 18:30 před Lichtenštejnským palácem, kde má mít Angela Merkelová závěrečnou oficiální večeři. My zde v kontrastu s tím uspořádáme akci „Český oktoberfest aneb českým pivem a bavorskou klobásou proti islamizaci“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Maláčová: Opravdu mě nesmírně překvapilo, že jsem byla obviněna z podvodu

23:34 Ministryně Maláčová: Opravdu mě nesmírně překvapilo, že jsem byla obviněna z podvodu

Projev na 30. schůzi Poslanecké sněmovny 18. června 2019 k situaci ve financování sociálních služeb