Richterová (Piráti): Obávaný Sherwood se promění na důstojný městský park. Jak jsme slibovali

22.01.2024 9:01 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rekonstrukci Hlavního nádraží Praha.

Richterová (Piráti): Obávaný Sherwood se promění na důstojný městský park. Jak jsme slibovali
Foto: Hana Brožková
Popisek: Olga Richterová

Obávaný Sherwood se promění na důstojný městský park. Tak, jak jsme slibovali!

Vášnivá diskuse o architektonické úpravě odbavovací haly hlavního nádraží úplně zastínila další chystanou proměnu okolí nádraží: dlouho očekávané zvelebení Vrchlického sadů.

Vítězný návrh od Henning Larsen chce totiž navázat na věhlasnou podobu parku jako za starých časů, kdy byl park významnou oázou pražské zeleně. Kromě pěšího spojení na nádraží tak architekti v parku obnoví malebné klikaté cestičky nebo vytvoří místa lákající k zastavení a odpočinku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Trafiky

V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutáková (STAN): To není podpora nicnedělání. Dotace by měly zůstat

22:33 Krutáková (STAN): To není podpora nicnedělání. Dotace by měly zůstat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnému osekání dotací na sekání luk.