Rozvoral (SPD): Německé noviny píší, že Angelina mise nevyšla

26.08.2016 12:20 | Zprávy
autor: PV

Dále uvádějí, že si Čechy pro svou uprchlickou politiku nezískala a že celá cesta kancléřky po východních zemích EU nebude korunována úspěchem a tak ve své uprchlické politice zůstává izolována.

Rozvoral (SPD): Německé noviny píší, že Angelina mise nevyšla
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Pokud si někdo myslel opak, musí být padlý na hlavu. To jen sluníčka, kteří údajně motivovali občany za vyjádření podpory její návštěvy menším finančním obnosem, nám tím ukázali, jak jsou v obhajobě politiky Bruselu bezradní a že dokáží udělat cokoliv, jen aby se vidělo, že i v naší zemi existují lidé, kteří s prosazováním multikulturní ideologie souhlasí.

Z celé cesty paní Angely po Evropě je patrné, že se na nás něco dalšího a ne moc hezkého chystá. Jsem přesvědčen, že ona byla pouze předzvěstí něčeho velice důležitého. Evropská unie ji vyslala k tomu, aby zmapovala evropské prostředí pro další následné kroky na řízené umisťování imigrantů po celé Evropě. Zcela jistě přijde z Bruselu ještě větší diktát, než který se odehrával doposud.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Odsun Němců

Pane Okamuro, já s vámi souhlasím, že odsun Němců byl správný, ale zajímal by mě váš názor na to, jak byl proveden. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Babišova vláda vyházela v zásadě všechny nepohodlné lidi

22:33 Jurečka (KDU-ČSL): Babišova vláda vyházela v zásadě všechny nepohodlné lidi

Projev na 20. schůzi Poslanecké sněmovny 27. května 2026 k poslaneckému návrhu na vydání zákona o pr…