Scheinherr (Praha sobě): Trolejbusem pohodlně na letiště

31.01.2022 6:27 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k trolejbusové dopravě na letiště.

Scheinherr (Praha sobě): Trolejbusem pohodlně na letiště
Foto: Hana Brožková
Popisek: Adam Scheinherr, náměstek primátora hl. m. Prahy

TROLEJBUSEM POHODLNĚ NA LETIŠTĚ

Cesta autobusem z Nádraží Veleslavín na letiště je dnes docela zážitek. Člověk se po něm skoro těší do oblak. Autobusy bývají přeplněné, mají málo míst k sezení i uskladnění zavazadel. To se brzy změní. Získali jsme pravomocné stavební povolení na elektrifikaci linky 119 z Nádraží Veleslavín na Letiště Václava Havla. Cíl je samozřejmě vlak. Staví ho stát a hotovo bude, kdo ví kdy. My chceme ulehčit cestujícím a Pražanům v okolí teď.

Proto linku 119 elektrifikujeme. Brzy pro ni budeme mít vysoutěžené i velkokapacitní tříčlánkové kloubové trolejbusy. Budou pohodlnější i šetrnější ke svému okolí. Nabídnou taky plynulejší jízdu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Svobodu slova nelze zastavit

Uvědomujete si ten paradox, že zrovna vy mluvíte o svobodě slova a stěžujete si na její omezování? Nemají to snad komunisti ve své ideologii? A uvědomujete si, že to byli oni, kdo ji ti potlačovali a donutili tak kvůli tomu řadu lidí o k emigraci, protože jednoduše šli za svobodou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Krajní pravice je prodlouženou rukou kapitálu. Jsme na straně queer práv

16:14 Levice: Krajní pravice je prodlouženou rukou kapitálu. Jsme na straně queer práv

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k právům LGBT komunity.