Seďa (ČSSD): Žijeme v Kocourkově

05.12.2022 18:45 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k rozporuplným opatřením vlády Petra Fialy

Seďa (ČSSD): Žijeme v Kocourkově
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

Na straně jedné vláda tvrdí, že nemá peníze, ale ruší EET, zároveň školí ukrajinské vojáky, nakupuje drahou zahraniční vojenskou výzbroj a výstroj, a nyní chce dokonce obnovit výrobu sovětské munice, kterou nepotřebuje. Ale potřebují ji Ukrajinci proti Ruské federaci.

Na straně druhé vláda tvrdila, že nebude zvyšovat daně, ale již dnes chystá zvýšení spotřebních daní a převod položek z nižších sazeb DPH do sazeb vyšších. Přitom dobře ví, že dopady těchto změn budou i na ty nízkopříjmové a středně příjmové domácnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (KSČM): V neděli se bude demonstrovat za demokracii a jejího prezidenta. Nebo ne?

20:03 Konečná (KSČM): V neděli se bude demonstrovat za demokracii a jejího prezidenta. Nebo ne?

Podle lobbistických spolků Milion chvilek a Štít demokracie probudili lva. NE.