Semelová (KSČM): Praha pro lidi

19.08.2014 19:28 | Zprávy
autor: KSČM

Pražská KSČM rozjíždí předvolební kampaň. Jako obvykle budeme spolu s našimi kandidáty do Senátu, Zastupitelstva hl. m. Prahy i městských částí denně v ulicích mezi lidmi.

Semelová (KSČM): Praha pro lidi
Foto: hns
Popisek: Marta Semelová v půlnočním rozhovoru

S nimi chceme diskutovat o problémech života v metropoli a o jejím dalším rozvoji. Občané musí mít právo spolurozhodovat. Arogance ze strany vedení pražské radnice, které roky nebere v potaz názory veřejnosti i městských částí, musí skončit. Máme volební program, jenž je určen všem, kteří chtějí důstojně a poctivě žít. Ten chceme v průběhu volební kampaně představit.

Odmítáme korupci, rozprodávání majetku města a podvody s předraženými zakázkami, které namísto odpovědných politiků, platí občané. Budeme proti upřednostňování zájmů developerů, kteří pro své zisky zastaví každou zelenou plochu, každé volné místečko. Životní prostředí se v našem městě musí zlepšit. I proto chceme, kromě dalších opatření, zavést přepravu v městské hromadné dopravě bezplatně. V městech, kde k tomuto kroku přistoupili, se snížil počet osobních automobilů, a s tím i hlučnost a prašnost. Očekáváme, že občané podpoří tento náš záměr svým podpisem pod petici, která bude k dispozici na místech setkání s občany, ale i na obvodních sekretariátech naší strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.