Skála (KSČM): Strach z naší společné síly roste, zbabělé lháře už musí stihnout trest

22.09.2022 4:31 | Ze sítí
autor: PV

Reakce na facebookovém profilu na zfalšování předvolebních plakátů

Skála (KSČM): Strach z naší společné síly roste, zbabělé lháře už musí stihnout trest
Foto: Hans Štembera
Popisek: Josef Skála

Oč víc je jako na dlani, že nám poroučí vláda národní zkázy, tím víc se jí snaží krýt záda i ničemní lháři. Jeden z nich zfabrikoval můj domnělý plakát, na němž prý volám po připojení naší země k Rusku, a šíří jej po sociálních sítích. Zdání věrohodnosti mu má dodat grafika, ukradená z mých skutečných letáků, plakátů a dalších prezentací.

Zbabělec, jak už to bývá, se skrývá v anonymním přítmí. Není to zdaleka první podvrh, který mne má zhanobit. Zákeřnou insinuaci, lživě mi připisující útok na svrchovanost mé vlasti, však už mlčením přejít nelze. Proto jsem požádal svého právního zástupce v plné moci, aby podal trestní oznámení na neznámého pachatele.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Miloš Vystrčil byl položen dotaz

Žaloba

Jaký účel by přesně měla ta žaloba na premiéra a Macinku? I kdyby vám dal soud za pravdu, tak to přeci nepovede k jejich odvolání nebo je nedonutí sliby splnit. Nebo ano? A podáte ji? Verča

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Ministr zahraničí ze sebe udělat truhlíka z okresního přeboru

16:04 Kupka (ODS): Ministr zahraničí ze sebe udělat truhlíka z okresního přeboru

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výstupu ministra Macinky na konferenci v Mnichově.