Šlachta (Přísaha): Jen další z řady Rakušanových podivných lží

25.09.2023 13:09 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k šifrovanému mobilu ministra vnitra Rakušana

Šlachta (Přísaha): Jen další z řady Rakušanových podivných lží
Foto: Hans Štembera
Popisek: Robert Šlachta

Pamatujete Dozimetr? Největší korupční kauzu této vlády, a hlavně hnutí STAN? Rakušan se tvářil, že s nimi vlastně nemá nic společného a o ničem neví.

Anketa

Zvládl podle vašeho názoru moderátor ČT Jakub Železný páteční debatu s Miroslavem Ševčíkem v Událostech, komentářích?

1%
98%
hlasovalo: 11766 lidí

No. Takže teď se ukázalo, že si sám vyžádal speciální šifrovaný telefon. Přesně takový, jaký používala parta kolem Redla, když si domlouvali rozkrádání téhle země. Sám si ho vyžádal. Je to jedna skupina lidí, která šla do politiky s cílem si nakrást a ovládnout, co ještě zbylo.

Když se odhalila Redlova skupina se šifrovanými telefony, v které byl i ministr školství Gazdík, tak mu Rakušan radil, aby telefon rozkopal a nepoužíval. Sám lhal, mlžil a zapíral, že by takový podobný telefon při komunikaci s touto skupinou používal. Nyní jejich europoslanec Polčák říká, že si přes tenhle telefon volali.

Ano, ten Polčák, co chtěl 7,75 milionu po obcích, poškozených výbuchem ve Vrběticích. Když se to provalilo, tak si pozastavil členství ve STAN. No v březnu už si ho zase obnovil. Tohle bratrstvo kočičí pracky je jak ze zlého snu.

Ale je tu ještě jedna věc. Rakušan teď tvrdí, že ten šifrovaný telefon měl, protože se bál, že ho bude odposlouchávat politická konkurence. No a co tedy teď, jako ministr vnitra pro to udělal, aby se takové věci nemohly dít? Hádáte správně. Nic. Protože to je jen další z řady jeho podivných lží.

Mgr. Robert Šlachta

  • PŘÍSAHA Roberta Šlachty
  • mimo zastupitelskou funkci

reklama

autor: PV

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

Ekonomika

Pořád od vás slyšíme to stejné, že je třeba šetřit. To ale nidko nerozporuje, jen se ptám, kdy poroste naše životní úroveň? Ta totiž stále klesá. Co děláte proto, abychom dorovnali ostaní vyspělé státy? Přeci i životní úroveň je něco, co je třeba řešit. A když už jste u těch úspor, kdy stát bude še...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Evropská unie nutně potřebuje reformu migrační politiky

13:09 Premiér Fiala: Evropská unie nutně potřebuje reformu migrační politiky

Premiér Petr Fiala se v pondělí 4. prosince setkal ve Vídni s rakouským spolkovým kancléřem Karlem N…