Sláma (Trikolora): Kam bude kráčet Česko a jaké problémy je třeba řešit

22.10.2024 16:21 | Monitoring
autor: PV

V médiích, v kuloárech se spekuluje, jak dopadnou volby, jaká bude asi bude vláda, jaká bude opozice, již méně co je třeba udělat, v jakém stavu se vlastně naše země nachází a kam dál.

Sláma (Trikolora): Kam bude kráčet Česko a jaké problémy je třeba řešit
Foto: Archiv JS
Popisek: Místopředseda Trikolory Josef Sláma

Článek byl převzat z Profilu Josef Sláma - Kam bude kráčet Česko a jaké problémy je třeba řešit.

To, že stav republiky není hitparáda, že tu vládne ta nejhorší vláda, bylo řečeno mnohokrát. Pojďme si v krátkosti nastínit skutečnost, či lépe řečeno palčivé problémy doby.

První problém - rozpočet. Dynamika, jakým se navyšuje státní rozpočet, je alarmující, nejen to, řekl bych přímo poškozující naši budoucnost. Bez jasného ekonomického programu a jasného sdělení škrtů to nepůjde. Respektive nelze věřit nikomu, kdo chce tento problém přejít a promlčet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Zákon pro Babiše

23:08 Zelení: Zákon pro Babiše

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k návrhu změny zákona o střetu zájmů