TOP 09: Na dialog jsme připraveni. Snad je i na něj připravena i vláda

12.02.2021 9:51 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nechválení prodloužení nouzového stavu

TOP 09: Na dialog jsme připraveni. Snad je i na něj připravena i vláda
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Poslanci včera neschválili prodloužení nouzového stavu. Boj s pandemií samozřejmě pokračuje a my jsme připraveni vládě pomoci, jen musí skončit chaos, který v tom vláda doteď zcela nekontrolovatelně dělala.

Opakovaně jsme vládě předkládali návrhy, které by pomohly. Opakovaně jsme ji vyzývali, aby nechala německé nemocnice pomoci těm českým. A opakovaně jsme nabízeli pomocnou ruku. To všechno vláda ignorovala a dál řídila Českou republiku do zdi.

Nyní je třeba kromě jiného udělat následující kroky (detaily zde), které jsme koneckonců vládě už navrhli:

Postupné uvolňování škol. Žáci a studenti jsou doma už bezmála rok a je potřeba najít cestu, jak umožnit jejich návrat do škol.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Byl jsem obžalován za to, že jsem dělal svoji práci

22:14 Hejtman Půta: Byl jsem obžalován za to, že jsem dělal svoji práci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k soudnímu procesu kolem hejtmana Půty.