Trikolora: Skandální, neodpovědný, ideologicky a politicky podjatý rozsudek

23.01.2025 9:44 | Monitoring
autor: PV

Stanovisko Trikolory k rozsudku Nejvyššího soudu nad bývalou učitelkou Martinou Bednářovou..

Trikolora: Skandální, neodpovědný, ideologicky a politicky podjatý rozsudek
Foto: Trikolora
Popisek: Trikolora - logo

Nejvyšší soud ČR svým rozsudkem zrušil již pravomocné rozhodnutí nižšího soudu, jež Martinu Bednářovou, učitelku z Prahy 6, zprošťovalo obvinění. Případ se tak znovu, po několika letech, vrací na úplný počátek.

Trikolora považuje tento rozsudek Nejvyššího soudu za skandální, neodpovědný, ideologicky a politicky podjatý a ve svém důsledku nekonečně hloupý. Nejvyšší soud nás vrací do časů totality.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pojišťovna

Paní poslankyně, četla jsem zde přepis vašeho projevu ve sněmovně, kde vynášíte do nebes VZP. Já jsem pojištěna u jiné pojišťovny. V čem je podle vás VZP lepší než všechny ostatní pojišťovny? Jak jsem to četla, napadlo mě, že bych k ní přešla, proto se i ptám. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tento politický proces justice neměla vůbec pořádat, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNávštěvník99 , 23.01.2025 9:58:20
V budoucnu se budeme muset zamyslet nad zneužitelností justice k politickým cílům a jak tomu zabránit třeba reformou. Demokracie stojí na 3 mocích - zákonodárné, výkonné a soudní. Ty se mají být nezávislé a vzájemně se kontrolovat. Justice se utrhla ze řetězu, neprosazuje ústavní práva a není pod kontrolou. Nutno zvážit doživotní mandát soudců. I oni musí být vystaveni kontrole.

|  7 |  0

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Pětikoaliční zločiny nezůstanou nevyšetřeny

8:19 Rajchl (PRO): Pětikoaliční zločiny nezůstanou nevyšetřeny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyšetřovací komisi v kauze Dozimetr