Vostrá (KSČM): Styďte se, předsedo Hamáčku!

13.04.2021 4:31

Sociální demokraté si zvolili staronové vedení.

Vostrá (KSČM):  Styďte se, předsedo Hamáčku!
Foto: red
Popisek: Miloslava Vostrá
reklama

Stranu i dál povede Jan Hamáček, který zřejmě zapomněl na to, že jeho strana už osm let sedí ve vládě a měla tak dost času prosadit to, co svým voličům neustále slibuje. V letošní předvolební kampani s názvem „Víme, co po covidu“ ČSSD znovu oprášila „evergreeny“, jako jsou bankovní či digitální daň, privatizace nemocnic atd. Zajímalo by mě, jak dostojí oranžoví těmto slibům, když se jim je nepodařilo dotáhnou do konce ani v době jejich „největší slávy“, kdy měli i svého premiéra.

Anketa

Je vám líto, že Tomáš Petříček končí na ministerstvu zahraničí?

hlasovalo: 13059 lidí

„Platí, že jsme jediná demokratická levicová strana,” řekl delegátům v závěrečném proslovu staronový předseda Hamáček, který si lže do vlastí kapsy. On sám se chová jako ukázkový demokrat a rošády na ministerstvech sociální demokracie jsou toho jasným důkazem. Vnitrostranické čistky začaly dřív, než se někteří členové stačili vůbec odhlásit z víkendového online sjezdu. Tomu se říká demokracie v přímém přenosu.

Zatímco někteří věrní členové jsou připraveni okamžitě řídit ministerstva a zřejmě již od dnešního rána stojí před jejich branami v očekávání, že oranžová operace „kulový blesk“ odstartuje každou chvíli, jiní se k výměně ministrů staví zdrženlivěji. Přeci jen je ministerstvo zahraničí příliš velkým soustem. 

To ale vicepremiér Hamáček neřeší. Úkol je přeci jasný. Zadupat do země ty stranické kolegy, kteří si dovolili postavit se staronovému předsedovi, a „vyždímat“ do voleb, co se dá. Tady zřejmě už nejde o záchranu strany, ale vlastní kapsy. Nebo snad někdo věří, že pokračováním této tragikomedie a „lhaním“ voličům se tato strana zachrání? Nebo se snad mýlím?  

A pokud si vážně myslíte, pane kolego Hamáčku, že nejsme demokratickou politickou stranou, proč jste se neohradil proti naší podpoře VAŠÍ vlády? Proč jste s námi vůbec kdy jednali, pokud jste potřebovali pomoc či naši podporu? Odpovíte mi?

(převzato z Profilu)

Článek byl převzat z Profilu Ing. Miloslava Vostrá

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Monsportová (Piráti): Obvinění ze střetu zájmů odmítám

22:36 Monsportová (Piráti): Obvinění ze střetu zájmů odmítám

Krajská zastupitelka za Piráty v Karlovarském kraji Markéta Monsportová byla opozičními stranami nař…