Vznikla Změna pro Českou Lípu

27.06.2016 14:05

Po vzoru Liberce vznikla Změna pro Českou Lípu.

Vznikla Změna pro Českou Lípu
Foto: zmena.cz
Popisek: Politické hnutí Změna

Chceme vyhrát příští komunální volby a převzít odpovědnost za město,“ předkládá ambiciózní cíl Michal Panáček, stavební historik, známý svou angažovaností v otázkách historické tradice města i odpovědnosti jeho obyvatel, a představitel třetí generace rodiny, která se již od předválečného období vždy aktivně podílela na veřejném životě města. „Nemůže mě nechat chladným, jací lidé a jakým způsobem předstírají, že jsou schopni vést naše město. Proto se chci ještě více aktivně občansky zapojit do dění ve městě a vytvořit tým lidí, kteří se osvědčili ve svých profesích, mají skutečné odborné a manažerské schopnosti, vnitřní zájem a chuť vyvést naše město z bídy, do níž nás poslední politické garnitury na radnici uvrhly.“

„Vzorem České Lípě je Změna pro Liberec, která předloni komunální volby vyhrála. Změna uspěla i v Jablonci, ale třeba i v Opavě a dalších městech a obcích,“ doplňuje Jiří Římánek, manažer hnutí Změna, žijící na Českolipsku a podnikající v České Lípě.

„V Liberci a také na krajské úrovni se daří spolupráci hnutí Změna a Strany zelených. Budeme se tímto modelem inspirovat i v České Lípě, takže do příštích voleb zde půjdeme mnohem silnější než dříve,“ řekl Miroslav Hudec, zastupitel města Česká Lípa a Libereckého kraje a člen Strany zelených.

Jan Korytář, předseda hnutí Změna a náměstek libereckého primátora, je tradičně optimistou: „Vyhráli jsme v Liberci, uspějeme i v České Lípě. Děláme totiž občanskou politiku, jinou než zavedené strany.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kozák (ODS): EU a národní zájmy

6:38 Kozák (ODS): EU a národní zájmy

Vstup do Evropské unie byl naším národním zájmem. Naším národním zájmem je i to, aby EU fungovala co…