Zdechovský (KDU-ČSL): Maďarsko. Jde o bezpečnost Evropy a všech našich občanů

06.08.2024 8:02 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pracovním vízům, které chystá Maďarsko poskytovat občanům Ruska a Běloruska stran výstavby jaderné elektrárny v Maďarsku.

Zdechovský (KDU-ČSL): Maďarsko. Jde o bezpečnost Evropy a všech našich občanů
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Tomáš Zdechovský v pořadu Partie na CNN Prima News.

Vzhledem k celkovému nastavení podmínek pro vydávání národních karet by se měl zbytek EU mít na pozoru. Maďarská vláda otevřela dokořán bránu do Schengenského prostoru i lidem, kteří mohou představovat bezpečnostní hrozbu pro celou EU.

V sázce je opravdu mnoho. Jde o bezpečnost Evropy a všech našich občanů a ta musí mít naprostou prioritu!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Lipavský: Problémem je ruský imperialismus

22:01 Ministr Lipavský: Problémem je ruský imperialismus

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání na Aljašce