Zdechovský (KDU-ČSL): Šikana Evy Michalákové nezná v Norsku mezí

23.02.2015 17:35 | Zprávy

Na fotkách facebookových profilů pěstounů dětí Evy Michalákové byly zcela otevřeně publikovány fotky jejich synů.

Zdechovský (KDU-ČSL): Šikana Evy Michalákové nezná v Norsku mezí
Foto: Mgr. Tomáš Zdechovský
Popisek: Mgr. Tomáš Zdechovský

Na tom by nemuselo být nic zas tak zvláštního. Problém je ale v tom, že kdyby něco takového udělala Eva Michaláková, měla by nejspíše velmi vážný problém a Barnevernet by určitě konal. A to nemluvím o tom, že už vůbec nemá právo děti na schůzkách fotit. Ptám se, proč existuje takový zákaz, když se jedná o fotografie pro čistě soukromé účely? Že by další ukázka šikany?

Ano, bylo by samozřejmě mnohem lepší, kdyby nikdy nevznikl žádný podnět k tomu, aby se fotky Denise a Davida objevovaly na veřejnosti. Aby mi bylo dobře rozuměno: Kdyby k žádnému odebrání nikdy nedošlo, problém se nemusel řešit a jejich fotky bychom dennodenně nevídali v médiích.

Barnevernet Češku očividně šikanuje

Norská služba na ochranu dětí se v této kauze často a ráda odvolává na ochranu a soukromí dětí. Je to její univerzální mantra pro obhajobu svého počínání. Největším narušením soukromí a bezpečí obou dětí bylo ale naprosto neoprávněné odebrání dětí z jejich původní rodiny, a to na základě „na sobě nezávislých“ posudků. Nezávislých asi tak, že je psala milenecká dvojice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

22:14 Ministr Klempíř: Byl jsem v nepřátelském prostředí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ministerské návštěvě festivalu ve Strážnici.