Ženíšek (TOP 09): Noční můra Kremlu se hlásí do služby

25.03.2025 13:09 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kandidatuře ve volbách do Poslanecké sněmovny za koalici SPOLU v Plzeňském kraji

Ženíšek (TOP 09): Noční můra Kremlu se hlásí do služby
Foto: ČT24
Popisek: Ministr pro vědu, výzkum a inovace Marek Ženíšek

V roce 2015 jsem se ocitl na sankčním seznamu Ruska – a vždy jsem to bral jako vyznamenání. Nikdy jsem si nedělal iluze o imperiálních ambicích Kremlu a vždy jsem říkal pravdu nahlas. Bojoval jsem za naši svobodu a bezpečnost a rád bych v tom pokračoval. 

Proto budu při nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny lídrem kandidátky za TOP 09 v Plzeňském kraji a celkově druhým na kandidátce koalice SPOLU. Je to pro mě čest i odpovědnost hájit hodnoty, na kterých stojí naše demokracie. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě

Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

další neviditelný ministr, kterému se nechce od plného koryta , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusecharl , 25.03.2025 13:45:33

|  6 |  0

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Babiš si u soudu opět hraje na city a chová se jak malé dítě

13:05 Hřib (Piráti): Babiš si u soudu opět hraje na city a chová se jak malé dítě

Komentář předsedy Pirátské strany ke kauze Čapí hnízdo.