Nejsme strana, která si nechá diktovat, co má dělat, Andrejem Babišem nebo Vojtěchem Filipem. To se v nás pánové spletli. Sociální demokracie rozhodla, že do vlády chce. Je to demokratická vůle členské základny a nemůže to změnit jakýkoli funkcionář nebo orgán strany. Současně platí, že budoucnost vládní spolupráce nemůže stát a padat na jednom jméně. Znovu a znovu říkám, že ČSSD má dost kvalitních lidí, kteří by byli vhodnými adepty na jakýkoli vládní post.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Eurozóna
I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.
Další články z rubriky
9:15 Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.
Napětí mezi Íránem, USA a Izraelem se v posledních dnech proměnilo v otevřený ozbrojený konflikt.
- 15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku
- 23:08 KSČM: Práce za důstojnou mzdu, ne za přežívání
- 21:03 Chalupný (SOCDEM): Sudetoněmecký sjezd v Brně otevírá staré rány
- 20:07 Štefec (Stačilo!): Náš svět téměř neodvratně směřuje k válce
- 19:05 Bartoš (Piráti): Nejdřív Stanjura a teď i Babišova vláda zastavili financování




