EU
Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?
21
Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?
Dobrý den, v minulosti zkrachovala řada záložen a kampeliček, musí se současné záložny řídit zákonem o bankách nebo mají ještě jiný statut?
Pane poslanče, není zákaz stávky soudem další faux pas této vlády? Jaký na to máte názor?
Pane Johne, prý se chcete vrátit na vnitro, jsou koaliční partnři vůbec ochotni o tomto návrhu uvažovat?
Vypadalo to jako docela vstřícný krok. Těsně před plánovanou dopravní stávkou svolal premiér Nečas jednání vlády a pozval na něj zástupce odborů. I ona většina národa, která současnou vládu již delší dobu upřímně nenávidí, si musela říci: to je rozum
V tento den bych očekával pokoru sudetských Němců, upřímnou a lidsky hlubokou omluvu těm, kteří zahynuli v Lidicích.
Vážený pane Renči,zvýšení poplatku za lůžkoden z 60 na 100 Kč denně znamená pro naši nemocnici navýšení tržeb asi o 3,5 mil. Kč ročně. Odečíst se musejí neplatiči (asi 4%), a pacienti v hmotné nouzi, kteří tyto poplatky nehradí (do 1%) . Tyto cca 3,5 mil. Kč znamená asi 0,5% celkových tržeb naší nemocnice, je to tedy částka důleži
Dobrý den, krok vlády řešit stávku prostřednictvím soudní žaloby je projev zbabělosti a nekompetentnosti. Je za ním neochota a neschopnost vlády vysvětlit a hlavně OBHÁJIT tzv. reformy. Výsledkem je velmi sporné soudní rozhodnutí, které přinese radikalizaci nebo rezignaci občanů. Jana Bobošíková
Paní poslankyně, zrušená lůžka v nemocnicích prý žádné zásadní úspory nepřinesou, jaký na to máte názor?
Pane ministře, zdá se, že bez zákona o Šumavě budou tento park provázet stále rozbroje a řevnivost všech zúčastněných. Kdy by měl být návrh zákona hotov ?
Pane senátore, jaký máte názor na zrušení stávky a dokonce omezení práva na stávku?
Dobrý den, uvažuje se o financování dálnic a rychlostních silnic ze soukronmých zdrojů?
Řada českých žen by chtěla mít titul z vysoké školy, dobře placenou práci, a k tomu spokojenou rodinu. Doba, kdy bylo třeba volit jedno na úkor druhého, je pryč. Díky flexibilním formám práce mohou mít Češky vše.
Nesouhlas s vládní politikou vyjadřuje v prozkumech veřejného mínění již více než 80 % občanů. Vláda si toho je vědoma, a proto stupňuje zastrašování a také antikomunistickou hysterii.
Vláda by se mela okamžitě vrátit k jednání s odbory i opozicí a navrhované reformy zdravotnictví, daní a penzí korigovat.
Dobrý den, chci se zeptat, může být landsmanšaft partnerem pro máš stát, jehož výroky by měly být akceptovány nebo to je prostě jen spolek, který celkem nemá žádnou významnou pozici?
Pane předsedo, předpběžné opatření proti stávce, to tu ještě nebylo za posledních dvacet let. Rád bych věřil, že vláda mele z posledního, když tohle dělá. Nemohla být chyba na straně odborů v přípravě stávky?