Poslední příspěvky z profilů

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Jana Vaňhová
JUDr. Vít Bárta
kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský
Věci veřejné
Eduard Seibert
Eduard Seibert vložil nový článek

Vraťte stát občanům !

Proč také kulhá naše hospodářství na obě nohy ? Už za totáče bylo před řemesly preferováno vzdělání – když se dítko nedostalo na gympl, tak šlo na strojárnu, stavárnu nebo zdravotku, hlavně ať máš maturitu. Dnes už je to jen o tom, mít titul, dá se

Ing. Jiří Crha
Milan Chovanec
RNDr. Alexandr Vondra
RNDr. Alexandr Vondra vložil nový článek

V londýnském exilu s mnichovským závažím

Většina z nás sleduje v těchto dnech soutěže londýnské olympiády, a tak nám snadno unikne jedno zajímavé kulaté výročí, úzce spojené s tímto městem, českou historií a největší světovou válečnou katastrofou v dějinách.

Ing. Vladimíra Lesenská
Mgr. Aleš Rádl
JUDr. Stanislav Křeček
JUDr. Stanislav Křeček vložil nový článek

Ministr, odbornost a politika

„Novým ministrem dopravy by měl být odborník a nestraník“, soudí, v souvislosti s aktuálními problémy s registry vozidel můj kolega poslanec Huml a stručně a jasně vyjádřil představu jakou má podstatná část veřejnosti o funkci ministra.

Mgr Michaela Marksová Tominová
JUDr. Vít Bárta
Ing. Miloslava Vostrá
Mgr. Romana Žatecká
PhDr. Marcel Chládek, MBA
RSDr. Alexander Černý
JUDr. Vít Bárta
Ing. Richard Nádvorník