A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Hezký den, to že by volit a rozhodovat měli ti, co vytvářejí hodnoty nikoli ti, co se na nich nepodílejí, ale zrušení všeobecného práva by neprošlo a je asi rozumnější pokusit se ty nepracující donutit pracovat.
Děkujeme za ty palce, výsledky už asi znáte a uvidíme jak dopadne jednání v Bruselu s dalšími stranami, které mají podobný program jako např. Orbánův FIDESZ.
Že z toho má gaudium pravice, se rozumí samo sebou. Podobně jako Vy to však vidí většina levicové veřejnosti. Já se k otázce v PL vyjádřil už během dne. Krize EU je bytostně ANTIKAPITALISTICKÉ téma. Z úhlu, jemuž už rozumí i milióny lidí, pro něž je cokoli proti povaze dnešního režimu zatím svatokrádeží. Právě to je však
Dobrý den, pane Černochu,rozdíl je v tom, že v prvním případě šlo jen o průzkumy, kdežto v druhém se už jednalo o přesné oficiální výsledky. S pozdravemTomáš Zdechovský
Vážený pane Černochu,nestěžuji si pana Kuberu, nýbrž na některé jeho výroky, které jsou pro danou příležitost dle mého soudu přinejmenším nevhodné. Polarizace společnosti není tak markantní jak ji nastiňujete, ani nelze tak jednoduše rozdělit společnost na dva tábory v těchto ohledech. Proto se zdráhám to jakkoli komentovat, stejně jako výrok o vol
"O Ukrajině ani slovo" právě proto, že "minské dohody" plnit ani nezačala. "Opakování je matkou moudrosti" jedině v případě, že se nepapouškují lži a pitomosti. Právě ty se však "omílají dokola" na adresu Ruska. Ten groteskní flašinet je mimo mísu i ve smyslu, na nějž právem upozorňujete sám. Rusko je vztahu k "minským dohodám" skut
Dobrý den. Protože porovnáváte neporovnatelné. Nemyslím si to.Miloš Vystrčil.
Je to jednoduché. Jsem pro větší podporu těch, kteří pracují a obezřetnou podporu těch, kteří dlouhodobě nepracují, byť by pracovat mohli. To je vše. Nemá asi moc cenu se pořád dokola zabývat různými skupinami pracujících. Při tomto stylu komunikace a výměny názorů vždy naleznete skupinu, na kterou jsem zapomněl. A budete mít pravdu.Miloš Vys
Dobrý den, moc Vám děkuji za dotaz. Abych řekl pravdu, tak si podobnou otázku kladu i já. Já osobně to vidím podobně, jako vy a jako spoustu lidí po celé Evropě, dokonce bych řekl, že z pohledu do budoucna je to jedna z těch největší
Dobrý den,je hezké, že píšete dokola pořád to samé, ale jiné odpovědi se stejně nedočkáte. Nebudu se vám ani nikomu jinému zpovídat co dělám ve svém volnu. V Doněcku jsem byl v sobotu a v neděli, tedy v době volna. Očekávám tedy Vaši omluvu.
Dobrý den,v oblasti životního prostředí je pro mě prioritou vyváženost ohleduplnosti k životnímu prostředí na jedné straně a zachování co nejlepších životních podmínek lidí, kteří žijí na daném místě na straně druhé. O to jsem usiloval, když jsem se angažoval při řešení složité situace obcí v okolí nádrže Švihov, což byla patrně n
Diplomatický pas by se měl používat pouze pro služební cesty. Jeh výhodou je zejména daleko rychlejší odbavení. Což je na služebních cestách praktické a naopak by se to právě nemělo zneužívat při cestách soukromých. Na druhou stranu není pan Ondráček první ani poslední člověk, který DP zneužil na soukromé cestě. Pokud by bylo zneužívání masivní, mo
Dobrý den, Nedomnívám se, že musíme mít euro, pokud chceme v EU zůstat. Euro je dnes především nástrojem mocných zemí. Zásadně proto odmítáme přijmout euro, pokud nedojde k demokratizaci Evropské centrální banky a další debatě o tom, jak má měnová politika vypadat. Chceme položit důraz na hospodářskou soudrž
Dobrý den,Nikdy se nic nezmění na faktu, že jsem nikdy nezvedla ruku pro nic, co by pro Českou republiku znamenalo povinnost přijímat migranty. To je celá pravda.
Vážený pane Černochu,nestěžuji si na pana předsedu, pouze bych se vyjádřila s ohledem na tragické události jinak. V mém rodném městě žila velká židovská komunita. V období středověku to bylo až 2000 židovských obyvatel, kteří tvořili třetinu obyvatel města. Za první republiky byl počet do tisíce. V r. 1942 nacisté odvlekl
Dobrý den, Bylo mi velkou ctí a radostí posledních pět let pracovat na Výboru pro životní prostředí a doufám, že v tom budu pokračovat. Jsem nesmírně hrdá na to, že se mi podařilo vytvoření, vyjednání a schválení historicky první zprávy Evropského parlam
Dobrý den, přiznám se, že se domnívám, že zrušení karenční doby, zvýšení minimální mzdy, zvýšení mateřské, zvýšení důchodů a další není podle mého “nic moc”. Že to vždycky pan Babiš prohlásí za svoje dílo? No a co. Bez ČSSD by si na lidi ani navzdechl a nic z toho by nebylo. Ano, platíme za to hroznou cenu včetně té popularity a ano, možná to “odne
Dobrý den, minsiterstvo vnitra mnohem víc řeší kšeftování s drogami než co je na sociáních sítích. Byl jsem v terénu na řadě míst, zejména v pohraničí, kde policie řeší tyhle věci v součinnosti s policií německou a aniž bych zabíhal do utajovaných detailů akcí tak Vám s plnou vážností říkám, že na tom Policie České republiky pracuje velmi intenzivn
Stačí se podívat na můj web www.pavelpoc.cz. Tam je vše přehledně shrnuto, zde na to není prostor. A pokud jde o to co chci prosadit, tak zejména lepší společnou zemědělskou politiku, tak aby zemědělství neničilo krajinu, víc peněz na řešení dopadůl klimatické změny včetně sucha a moje hlavní téma je omezení jed
Dobrý den, volební systém opravdu neovlivním. Jakkoli jsem straník, pokládal bych za lepší systém tzv. “Panašování”, kdy by si voliči mohli vybírat kandidáty napříč stranami. Nicméně v tomto případě myslím, že kandidátka ČSSD je dobrou volbou. Naši práci zjevně znáte. Pokud jde o MPSV, tak posle mého se Jana Maláčová opravdu snaží a snaží se i napr