Jak podle vás docílit silné, konkurenceschopné a bezpečné Evropy?
Je něco takového vůbec reálné?
Je něco takového vůbec reálné?
Dobrý den, všechny mé odpovědi berte prosím s lehkou nadsázkou. -na platbu cesty se prosím ptejte pana Ondráčka. -jaké výhody má tzv.diplomatický pas nevím, sám jsem si jej ještě nepořídil. Rozhodně však automaticky neposkytuje trvalé diplomatické výhody a imunitu. -státní návštěvy jsou skutečně dopředu hlášeny a schvalo
Děkujeme za podporu!
Mým přímým nástupcem byl Ilja Šmíd. Člověk kulturní a kultivovaný. Škoda, že nezůstal déle. Pan Staněk je smutná podívaná. A to omezení pravomocí je zajímavý nápad. Díky za inspiraci.
Vzhledem k tomu, že šlo o soukromou cestu, zcela jistě nebyla hrazena z (českých) veřejných zdrojů. Takže si ji hradil buď sám, nebo mu ji hradil ten, kdo jej pozval. A diplomatický pas nesmí být k soukromým účelům využíván.
Dobrý den. Viz má odpověď níže. Setkal, například s matkami pracujícími samoživitelkami nebo osamělými seniory. prosím, přečtěte si pořádně moji původní odpověď, a potom mi teprve pište vytýkací otázky. Děkuji.Miloš Vystrčil
Dobrý den. Prosím, nepřekrucujte mé odpovědi, raději si je ještě jednou přečtěte. Jinak nakupovat chodím, co kolik stojí vím velmi dobře. Nyní k tomu, co jsem slíbil. Ano souhlasím, pokud máte na mysli pracující samoživitelky s dětmi, jejich sociální zabezpečení je nedostatečné. Bohužel to často bývá spojeno s otcem, který neplní své povinnost
Dobrý den,to by mne zajímalo, jak Vy víte, který pas jsem použil? A nechápu proč bych Vám měl sdělovat informace o své soukromé cestě. To za chvíli budete chtít i vědět co jsem kdy jedl a jaké jsem měl spodní prádlo. Děkuji však za Váš zájem mít objektivní a pravdivé informace z oblasti Donbasu. Pravda zvítězí!! Přeji hezký den.Zd. Ondráček
Dobrý den,ve Vámi zmíněných případech by případné výtky měly směřovat především na konkrétní instituce či podniky, nikoli stát jako celek.S pozdravemTomáš Zdechovský
Musím s Vámi souhlasit, že logické by bylo i navýšení daní u slazených nápojů, které jsou pravděpodobně nejvíce zodpovědné za váhový přírůstek zvl. u mládeže. A návyky z mládí se pak snadno drží i v dospělosti. Stejně tak rušení příplatku na brýle mi nepřipadá, že by zrovna bylo v současné době důležité. Je to politika současné vlády a jistě bude j
Bohužel vím, že přes to, že se ekonomice daří, zvedáme platy i důchody ( a věřte, že to není samo sebou, ale stojí nás to hodně bojů) jsou lidé, kteří na tom zrovna dobře nejsou. Pomoc potřebují lidé se zdravotním postižením. Náš návrh byl, abychom zvedli příspěvek na péči o tisíce korun ve IV. i III. stupni. Nejhůře a pod h
Ten dotaz by měl směřovat k paní ministryni financí. Stejně tak otázka na zrušení příspěvků na brýle na ministra zdravotnictví - oba ANO. My jako ČSSD jsme šli do vlády s tím, že chceme zavést sektorové, respektive zvláště bankovní daně. Ty by většinu lidí žijících z mezd a platů v naší zemi
Poslancem nejsem. A už víc než rok ani členem vedení KSČM. Tím víc souhlasím se vším, co rozhořčuje zdaleka nejen Vás. Až by lidé skutečně vyšli do ulic a pustili se do rozhodného boje za návrat ČT do role, která jí přísluší, budu první, kdo tam vyrazí a udělá vše pro to, aby nezůstalo jen u pouličního protestu. Zatím se o to snažím i energ
Leckterý "obvoďák" je na tom podle všeho opravdu lépe než mnohý špičkový chirurg, internista, gynekolog či jiný specialista v nemocnici. Ti přitom často řeší dramata na samé hraně života a slouží několik nočních či víkendových směn za měsíc. Obludných děr, v nichž mizí peníze chybějící na důstojnější důchody - a samozřejmě i spoustu ji
Ten randál má v zásadě dvě fáze. Napřed se pokoušel o proměnu "pravdolásky" v dědičnou monarchii. Tahle šaškárna to prohrála už čtyřikrát po sobě. Teď se snaží zvrátit výsledky parlamentních voleb. Coby vzpoura partají, vztekajících se v parlamentní menšině. Většina z nich se propadla na samu hranici volitelnosti. Pouliční
Vážený pane, ano, Vašemu názoru rozumím, není ojedinělý a podobné názory slýchávám častěji. Přesto ale věřím, že současná ODS má celou řadu velmi kvalitních lidí a to na všech úrovních. Samozřejmě platí a to obecně, že u části členů a funkcionářů může docházet k jisté ún
Vážená tazatelko, nepochybuji, že jsme stále suverénní stát, který je schopen dohlídnout a zajistit kvalitní potraviny. Zdráhám se uvěřit, že by firmy vyráběly a dodávaly potraviny dvojí kvality. Samozřejmě nemám všechny potřebné informace a důkazy, nicméně se bojím možné skutečnosti, kdy naši obchodní
Dobrý den.Já jsem reagoval na novelu zákona, který nám byl do Senátu z Poslanecké sněmovny. A nemyslím si, že pro majitele či provozovatele obchodů, ale i pro docela dost občanů je to malicherný problém. Hlavně si ale nemyslím, že by to měl být stát, který by měl tuto věci urč
Dobrý den. Povinností zákonodárce je reagovat na předložené zákony. To děláme. Když píšete o tom, že někteří nemají ani za co nakupovat, asi je dobré napsat, koho myslíte. Pokud máte na mysli Ty, co záměrně nepracují a žijí převážně ze sociálních dávek, tak nevidím důvod je více podporovat - naopak. Pokud máte na mysli jinou skupinu lidí, napište j
Otázku, proč se stát nemá k vymáhání reparačních nároků, je mu skutečně potřeba klást mnohem rozhodněji než dosud. Jde o vůbec nejlegitimnější z pohledávek, jež máme vůči okolnímu světu. A tím i věc odpovědnosti příslušných ústavních činitelů, z níž se nemají jak vylhat. Oč déle se o to pokoušejí, tím větš
Dobrý den,děkuji za dotaz, Problémy, které popisujete mi také vadí.Byl bych raději kdyby policie tyto lidi řešila a z Václaváku a obecně středu města je svoji prací vytlačila. Místo toho však sedí v kancelářích a šmírují co kdo z nás napíše na sociálních sítích. Nejsem však ministra vnitra ani policejní prezident, abych to mohl ovliv