Hlas z odboje proti mocipánům: Nejsme paranoici, bojujeme proti globální diktatuře fakty

02.10.2012 16:15 | Zprávy

ROZHOVOR Světu vládnou bankéři, královské rodiny a politické klany. Proti těmto mocipánům se zdvihá stále hlasitější opozice. Médii je přehlížena anebo vysmívána. Kromě ostatních je i v Česku celkem činná buňka celosvětového hnutí Opozice nového světového řádu.

Hlas z odboje proti mocipánům: Nejsme paranoici, bojujeme proti globální diktatuře fakty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policie ukončila stanový tábor hnutí Occupy Prague na pražském Klárově zásahem na popud magistrátu

Jako mluvčí za ní často vystupuje Jan Korál, který i reportéru ParlamentníchListů.cz naznačil, že se stal obětí mediální manipulace. 

Jak hodnotíte politiku v Česku, tedy zvyšování daní a škrty. Není to důsledek bankovního útlaku, který způsobil celosvětovou krizi, ale i krizi Evropské unie?

Ano, je to souhra oné záměrně vytvořené finanční, respektive dluhové krize, spolu se zločiny vlád v této zemi, které umožnily přesun hospodářství a státních orgánů do rukou lidí a skupin, které nekonají v zájmu občanů této země.

Více rozhovorů ZDE

Proč přibývá bezdomovců a žebráků?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec: Odebraná lvice Karla Vémoly zamířila k nám

22:33 Zoo Liberec: Odebraná lvice Karla Vémoly zamířila k nám

Stát odebral lvici Elsu z nelegálního chovu Karla Vémoly. Zamíří do Zoo Liberec