Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Lukáš Petřík
21
Tajemník prezidenta Ladislav Jakl o plošném zákazu kouření v restauracích nechce slyšet. Řekl to ParlamentnimListum.cz jako reakci na to, že poslanec ODS Boris Šťastný chce časem prostřednictvím zákona úplně zakázat kouření v restauracích.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Lukáš Petřík
To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.
V obcích Dolní Krupá na Mladoboleslavsku, Dolní Pohleď na Kutnohorsku a Líský na Kladensku vybrali v…