Jiří, kde máš lidi? Bulvár ztrapňuje Paroubka fotkami

08.10.2012 7:24

Vystoupení Jiřího Paroubka a jeho Národních socialistů- Levice pro 21. století v Březně u Chomutova se prý příliš nepovedlo. Ačkoliv pro návštěvníky svého mítinku připravil řadu atrakcí, měl prázdné náměstí a místa k sezení musel údajně potupně obsazovat zaplaceným komparsem.

Jiří, kde máš lidi? Bulvár ztrapňuje Paroubka fotkami
Foto: NS-LEV 21
Popisek: Jiří Paroubek s dětmi z dětského domova v Krásné Lípě

Paroubek si společně s Jiřím Šlégrem připravili pro návštěvníky řadu pozorností. Pivo a limonádu zdarma, květiny pro ženy, pro děti balónky a skákací hrad- jenže obyvatele obce na Chomutovsku to stejně nepřilákalo. Bulvární deník Blesk zdokumentoval údajné absolutní fiasko někdejšího politického buldozeru. Materiál nese křiklavý nadpis "Jirko, kde máš lidi?"

Před pódiem, na kterém kromě Paroubka v ležérně rozepnutém svetru řečnil Jiří Šlégr a několik stranických kandidátů, nebyla podle fotografií ani noha. Skupinka žen sledovala mítink z druhé části náměstí, ovšem bylo prý evidentní, že se přišli na předvolební pouť podívat spíše ze zvědavosti. Sedm židlí před pódiem zelo beznadějně prázdnotou.

Když si bulvární novináři chtěli prázdné hlediště zdokumentovat, zasáhl prý z pódia místopředseda strany Jiří Šlégr. Rychle přivolal zaměstnance kampaně Národních socialistů, kteří obsadili většinu míst k sezení a následně vytvořili řečnícími Jiřímu Paroubkovi i iluzi potlesku. Z fotek přitom bylo zřejmé, že je proslovy vůbec nezajímají.

Sám Jiří Paroubek si z trapasu hlavu nedělá. „Březno má cca devět set voličů a když jich k volbám dorazí tři sta, je to hodně. Patnáct rozdaných materiálů je patnáct procent voličů, kteří nejspíš dorazí k volbám,“ uklidnil své příznivce. Neopomněl dodat, že v desítkách obcí na Ústecku, které v kampani navštívil, zažil i mnohem větší účast. Bulvár však připomíná, že nedávno byl s Paroubkem v Rumburku, kde měl někdejší předseda ČSSD podobně pochybný úspěch.   


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Boček: Děkuji premiéru Babišovi za klidné stáří veteránů

12:51 Generál Boček: Děkuji premiéru Babišovi za klidné stáří veteránů

Na Dnech NATO vystoupil se zásadními slovy legendární účastník druhé světové války, stíhací pilot RA…