Macek: Kde jsou ty pandury, které umí i plavat?

09.08.2010 9:38 | Zprávy

Někdejší místopředseda ODS Miroslav Macek postrádá pandury, očekává tahanice o povodňovou pomoc a o Cyrilu Svobodovi tvrdí, že o soudnost přijít nemohl, protože ji nikdy neměl.

Macek: Kde jsou ty pandury, které umí i plavat?

"Jaksi jsem také během povodní nezahlédl ty skvělé Pandury za miliardy, co umějí i plavat," napsal Macek ve své pravidelné glose. Macek také očekává nechutné tahanice o výši povodňové pomoci právě mezi pravicovou vládou a kraji, které spravují levicoví hejtmani.

"Pro hejtmana Haška a spol. nebude žádná pomoc dostatečná a až do podzimních voleb budou pokřikovat a pokřikovat," pokračuje Macek.

Svoboda a soudnost? 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nip

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Jak přesně plánujete řešit financování ubytovaní v domovech pro seniory?

Je nebo není pravda, že by si to museli hradit ze svého i třeba za cenu toho, že by museli rozprodat svůj majetek? A pokud ano, co by se stalo, kdyby třeba svůj byt či dům darovali někomu v rodině, což je podle mě správné a dost to řeší i problém s bydlením? Nevytloukáte klín klínem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

22:31 AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

Desítky nových kaštanovníků setých byly během podzimu vysázeny v Nasavrkách, které mají tento nádher…